Yayınevi

  1. Anasayfa
  2. Yazılımlar
  3. Yayınevi Hazır Web Sitesi
700,00 TL
Avantaj Paketi, satın alacağınız yazılım için kullanabileceğiniz hosting hizmetini de içeren ve fiyat olarak en ekonomik olan pakettir. Avantaj Paketi'nde, ilk yıl hosting için ücret ödemezsiniz.
Lisanslı Paket, satın alacağınız yazılımı, kendi sunucunuzda ve tek domain üzerinde kullanabileceğiniz yazılım paketidir. Bu paketin ücreti tek seferliktir ve ücretsiz kurulum hizmetini de içerir.
Ticari Paket, satın aldığınız yazılımı sınırsız domain üzerinde çalıştırabileceğiniz yazılım paketidir.


#yayinevi

DEĞERLENDİRME 5.0

Yazılımı Nasıl Buldunuz?

captcha

Sistem Gereksinimleri

Yazılımlarımızın çalışması için linux hosting içerisinde barındırılmalıdır. Ayrıca kurulacak hostingte Ioncube 10 mevcut, PDO desteği etkin ve file_get_contents fonksiyonu açık olmalıdır.

Satın alma işleminden önce uyumluluk test dosyamızı indirerek yazılımlarımızın hostinginizde çalışıp çalışmayacağını test edebilirsiniz.
Test dosyasını indirmek için tıklayın!

Satın aldığınız temayı daha sonra farklı bir tema ile değişim yapamazsınız.Paketlerimiz domain lisanslı olduğu için aldığınız tema kurulum yaptığınız siteye lisanslanır  sonradan lisans ve tema değişmemektedir.

Her ay belirli aralıklarla promosyon kodu paylaşıyoruz. Yayınladığımız promosyon kodlarını sitemizin sağ üst kısmında bulunan Promosyonlar Sayfasından ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Promosyon kodlarını web sitesi paketi satın alırken sipariş sayfasında sol tarafta bulunan sipariş özeti alanından kullanabilirsiniz.

Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde; web sitesi yönetim paneli ve mobil versiyonu çalışması da yapılmaktadır. Bazı projeler kapsamı itibari ile 2-3 ay sürebilmektedir.

Yaptığımız tüm projelerde içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilir. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa; yine yazdığımız bu yönetim paneli vasıtası ile web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz.

Web Tasarım internet ortamında sizin veya kurumunuzun kimliğinin tanıtılması amacıyla yapılacak olan web sitesinin tasarım sürecidir.

Otematik sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ederek en iyi ve en güncel web tasarımını yapan. Web sayfalarınızı tasarlarken markanızın konumlandırmasına uygun ve kullanıcı dostu yönlendirici sayfalar olmasına dikkat eder. Web Tasarım sonrasında oluşabilecek sorunlarda destek sağlar. “Otematik Tasarım para birikimi yapmaz İNSAN birikimi yapar” sözümüzle yolumuza devam etmekteyiz.

SEO ingilizce olarak “Search Engine Optimization” yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

Websitenizin kullanıcılar tarafından ziyaret edilmesi için en doğru bağlantılardan birisi Arama motorlarıdır. Sizinle ilgili anahtar kelime aramalarında üst sıralarda yer alarak sitenize doğru kullanıcıların ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Bu sizin daha fazla dönüş ağlamanızı ve 7/24 açık ofisinizin ziyaretçi almasını sağlıyacak.

Evet. Otematik İçerisinde Bulunan Yazılımlar %100 yerli ürün olup, kendi programcı ve tasarımcılarımız tarafından kodlanarak geliştirilmektedir.

Evet. İstediğiniz zaman paketler arasındaki güncel fiyat farkını ödeyerek üst paketlere geçiş yapabilirsiniz. Yeniden paket satın almanıza gerek yoktur.

Evet. Tüm hizmet ve ödemeleriniz için fatura kesmekteyiz. Firmanız adına oluşturduğumuz fatura sayesinde; yasal güvence sağlamakla birlikte, aldığınız hizmeti de hem KDV hem de Gelir Vergisi anlamında gider olarak gösterebilmektesiniz. Hizmet verilen sitenin yasal sorumlusu ve hak sahibi fatura edilen kişi / firma'dır.

Faturalar, e-Arşiv resmi elektronik fatura olarak e-posta adresinize gönderilmektedir.

Ödeme işleminin tamamlanmasından sonra, aynı gün içerisinde kurulum ve aktivasyon işlemleri tamamlanarak siteniz aktif hale getirilmektedir. Kurulum işlemi, yoğunluğa bağlı olarak 2 veya 3 saat sürebilmektedir.

Hayır. Paket fiyatınız dışında hiç bir ekstra veya sürpriz ücret ödemezsiniz.

Bu içeriğe benzer içeriklere gözatınBunlar da İlginizi Çekebilir!